Минулого тижня на Броварщині зареєстрували два випадки захворювання на кір. Іще одна людина має підозру на цю недугу, вона перебуває на стадії дообстеження. Окрім того, в місті сталося вбивство, пожежа без жертв, а в лікарні продовжують приймати нетверезих травмованих. Тим часом, загальна захворюваність у Броварах пішла на спад. Про це під час оперативної наради 16 квітня за участі міського голови розповіли головні лікарі міста.

Як зазначив Валентин Багнюк, очільник Броварської центральної районної лікарні, за минулі вихідні до медзакладу надійшли двоє дорослих, яким встановили діагноз “кір”. Один із них – із села Гоголева, що на Броварщині. Інший приїхав із Івано-Франківщини у справах.

Валентин Багнюк

Окрім того, іще одній людині поставили діагноз «алергічний дерматит». Однак підозрюють, що вона також могла заразитися на кір. Наразі пацієнт, який має висипання на шкірі, перебуває на стадії дообстеження, доповів головний лікар.

Нагадаємо, минулого тижня броварські лікарі вже доповідали про кір. Тоді в місті встановили 1 такий випадок – у нещепленого дорослого, який працює в Києві.

Водночас, як зазначив керівник первинної медицини Броварів Ігор Кравцов, минулого тижня значно зменшилась захворюваність серед дитячого і дорослого населення. Так, було зареєстровано 7 дорослих пневмоній, а дитячих узагалі не виявляли.

Ігор Кравцов

Зі слів завідувачки броварського районного відділу лабораторних досліджень Віри Товстоног, за останні 7 днів не було групових спалахів інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Значно пішла на спад захворюваність на ГРВІ та грип.

До того ж, не реєстрували випадків гастроентероколітів у дитячих навчальних закладах, організованих колективах. Водночас, кашлюк, скарлатину та вітряну віспу виявили у 10 школі, БНВО, садочках «Перлинка», «Ялинка», «Казка», «Катюша», «Ластівка» та «Теремки».

Минулого тижня звернулося 7 осіб, вкушених тваринами. Лише одному з них призначили антирабічне лікування (профілактичної вакцинації від сказу, – ред.). Інших шістьох покусали відомі тварини, тож лікування не призначали до закінчення спостереження за тваринами.

Серед надзвичайних подій представник екстреної медичної допомоги Броварів Роман Рудоквас доповів про вбивство, яке сталося 11 квітня, та пожежу на Торгмаші. Окрім того в мотузковому парку в ПКіВ «Перемога» з висоти впала 8-річна дитина, вона отримала травми середньої тяжкості.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій