На очільників КП «ЖЕК-4» і КП «ЖЕК-5» складено адміністративні протоколи за порушення графіку вивезення негабаритного сміття. Втім, проблема не є новою – складнощі виникають через відсутність транспорту та грошей на нього, а також через відсутність полігону для негабаритного сміття. Про це під час оперативної наради за участі міського голови у понеділок розповіли міські чиновники та представники комунальних підприємств.

«ЖЕКи, скільки до вас потрібно звернень написати, щоб ви вивозили негабаритне сміття?», – обурився під час оперативної наради мер Ігор Сапожко. Один із представників комунального підприємства зазначив, що у п’ятницю сміття було вивезене. На це міський голова іронічно зауважив, що у п’ятницю, власне, і був складений протокол про адміністративне правопорушення.

Як повідомив керівник спецвідділу при УЖКГ з питань благоустрою та зовнішнього дизайну міста Олег Єжаков, протоколи були складені на керівників 4-го та 5-го ЖЕКів. Нагадаємо, згідно з озвученою раніше інформацією, підприємства за подібні порушення спецвідділ штрафує на 1700 грн – відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Олег Єжаков

Один із представників комунального підприємства на свій захист зазначив: «Так і заплановано було на п’ятницю вивезти, грошей не було на машину». Тим часом заступник міського голови Григорій Голубовський розповів, що питання складне для вирішення, оскільки немає полігону для вивезення негабаритних відходів: «Те, що ми вивозимо, утилізуємо по-різному.»

У свою чергу Ігор Сапожко запропонував провести спільну нараду для вирішення питання. Міський голова зауважив, що проблема виникає постійно: «У п’ятницю – це раз у місяць. У п’ятницю трактор не вийшов – чекаємо іще четвертої п’ятниці наступного місяця».

Нагадаємо, що броварчани також скаржаться на порушення графіків вивезення і звичайного сміття, не лише негабаритного. Під час оперативної наради два тижні тому навіть підіймали питання про складення адміністративних протоколів на компанію-перевізника – «Амуссон». Однак, зі слів чиновників, ті встигли вкластися у свій графік, тому не отримали штрафів.

Слід зазначити, що вчора і сьогодні наші журналісти зафіксували переповнені сміттєві баки по вул. Героїв Небесної Сотні та Шолом-Алейхема. Причому, автівку, яка вивозить сміття, бачили поруч у понеділок зранку .

по вул. Героїв Небесної Сотні, 7, понеділок

по вул. Героїв Небесної Сотні, 7, понеділок

по вул. Героїв Небесної Сотні,15-б, вівторок

 

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій