Газову заправку на Незалежності, 33 буде демонтовано

Новини 03 Жов. 2017 р., 20:20 267

Автомобільну газозаправну станцію за адресою бульвар Незалежності, 33 буде демонтовано. Відповідне рішення ухвалив Броварський виконком під час засідання 3 жовтня.

У проекті зазначається, що рішення потребувало ухвалення для забезпечення «безпечних умов життєдіяльності мешканців міста та на підставі акту робочої групи з перевірки діяльності автомобільних газозаправних станцій та пунктів від 11 вересня 2017 р». У рішенні також йдеться про те, що станція (базується біля Броварського алюмінієвого заводу) була встановлена самовільно.

За інформацією в.о. начальника спецвідділу Олега Єжакова, газозаправна станція належить підприємцю Олександру Ярошенку.

Олег Єжаков

«Ми виїжджали на територію, проводили обстеження, дозвільних документів на встановлення газозаправної станції нам не надавали. Це територія, яка надана пану Ярошенку в оренду. Цю станцію він за нашими приписами знімав і це вже втретє він її повернув», — повідомив Єжаков. У коментарі «Трибуні-Бровари» керівник спецвідділу уточнив, що власник заправки про перевірку знав, але на неї не з’явився.

Згідно з рішенням виконкому, власнику станції рекомендовано демонтувати її своїми силами до 8 жовтня. У випадку, якщо підприємець відмовиться це зробити власним коштом, спецвідділу дане доручення:

— організувати та здійснити контроль за демонтажем;

— залучити до демонтажу спеціалізовані підприємства;

— броварським відділам ДСНС України та Національної поліції забезпечити техногенну безпеку при демонтажі та охорону громадського порядку відповідно.

«Якщо пан Ярошенко не прибере станцію сам, з 9 жовтня розпочнемо демонтаж», — зазначив керманич спецвідділу.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018