Голова облдержадміністрації закликає повернути старі ціни на проїзд

Новини 05 Лют. 2017 р., 12:03 80

Керівник столичної ОДА Олександр Горган закликав місцевих автоперевізників з 6 лютого повернути тарифи на проїзд до рівня, що був перед різким подорожчанням у січні поточного року, повідомляє Укрінформ.

За словами Олександра Горгана, протягом тижня, до 13 лютого, працюватиме спеціальна комісія, яка визначить обґрунтованість тарифів на проїзд. Створена робоча група вже провела низку зустрічей з представниками перевізників. Ціни на пасажирські перевезення мають враховувати платоспроможність населення, вартість палива та інші чинники, які впливають на вартість проїзду.

Третина працездатних мешканців Київської області постійно працює у столиці. Тож від розцінок на послуги автоперевізників безпосередньо залежить матеріально-економічне становище населення, підкреслюється в повідомленні.

Раніше Олександр Горган заявляв, що КОДА звернеться до Антимонопольного комітету щодо питання різкого підвищення цін на пасажирські перевезення та низької якості послуг. У разі виявлення порушень Закону про захист економічної конкуренції, будуть вжити заходи, передбачені чинним законодавством.

Нагадаємо, 6 лютого о 8.00 біля магазину «Варус» на вулиці Гагаріна відбудеться акція «Безпечний проїзд за доступні ціни. Бровари». Головні вимоги ініціаторів акції:

— Залишити проїзд 3,50 грн по Броварах та повернути вартість проїзду 9 грн до Києва до обґрунтування тарифу;

— проїзд школярам на постійній основі за 1 грн;

— проти дотацій перевізників з міського бюджету до прозорого обліку кількості пільгових категорій населення.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018