Президент Володимир Зеленський призначив нового голову Київської обласної державної адміністрації. Ним став 35-річний Михайло Бно-Айріян, – повідомляє прес-служба Президента.

Новий голова КОДА заявив, що хоче  перетворити область на регіон нових можливостей для людей, зокрема, щодо відкриття власної справи, про яку, за опитуваннями, мріють 40% мешканців Київщини. Він також підкреслив необхідність «розвернути» область до інвесторів.

Нагадаємо, з жовтня 2018 року Київську ОДА очолював Олександр Терещук, колишній міліціонер і посадовець МВС.

Михайло Бно-Айріян народився в Баку (Азербайджан), а школу закінчив у Львові. Вищу освіту здобував у Київському університеті імені Шевченка (економіст-міжнародник і перекладач із арабської мови) та Московському інституті міжнародних відносин (за спеціальністю «міжнародний нафтогазовий бізнес»).

Спершу працював у Міністерстві закордонних справ, потім – радником у Кабінеті міністрів. 2015 року очолив управління європейської інтеграції Міністерства енергетики. З 2016 року був директором із комунікацій в «Укренерго».

У декларації Бно-Айріяна вказано, що він володіє квартирою у Львові та земельною ділянкою у селі Погреби Київської області. За минулий рік заробив майже 3,4 мільйона гривень. Дружина має позашляховик Range Rover 2011 року.

Поділитись

Про Автора