Горган про перевізників: «Підкилимний розподіл маршрутів — у минулому»

Новини 10 Кві. 2017 р., 13:27 92

Голова Київоблдержадміністрації Олександр Горган відкинув звинувачення автоперевізників у начебто «ручному» перерозподілі маршрутів. За словами очільника області, пікети окремих транспортних підприємств викликані небажанням працювати в умовах прозорості та рівності всіх учасників ринку, повідомляє прес-служба КОДА.

За допомогою таких пікетів та впливу на громадськість окремі автоперевізники намагаються тиснути на державну владу, вимагаючи дати гарантії перемоги їхніх автопідприємств у майбутніх конкурсах.

«Як голова Київської обласної державної адміністрації заявляю, що жодні корупційні схеми не пройдуть. Практика підкилимного розподілу маршрутів залишилася в минулому. Новий Конкурсний комітет буде сформовано з осіб з бездоганною репутацією, із залученням представників міжнародних та антикорупційних громадських організацій. Всі конкурси будуть прозорі і відкриті», — підкреслив Олександр Горган.

Керівник області зазначив, що Київська облдержадміністрація відкрита до конструктивної співпраці та готова до пошуку варіантів зменшення вартості проїзду, в тому числі, шляхом впровадження відшкодування проїзду пільгових категорій пасажирів та боротьби з нелегальними перевізниками.

Також Олександр Горган повідомив, що протягом поточного року відбудеться 178 конкурсів із визначення перевізника на автобусних маршрутах Київщини. Конкурси проходитимуть за прозорими, відкритими правилами. На них переможе той, хто запропонує кращі умови обслуговування пасажирів. Автоперевізники мають зрозуміти, що практика «покупки» маршрутів ще до оголошення результатів Конкурсного комітету не пройде, — зазначив голова КОДА.

Нагадаємо, зараз маршрутна мережа Київської області включає в себе 512 автобусних маршрутів загального користування. З них 169 приміських та 343 міжміських маршрути. Перевезення на них здійснює 94 автотранспортних підприємства.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017