Інформацію про проходження ЗНО відтепер можна отримати на смартфон

Новини 18 Бер. 2017 р., 15:16 63

Український центр оцінювання якості освіти презентував мобільний додаток «Моє ЗНО». Програма дозволяє отримати вичерпну інформацію про хід і результати зовнішнього незалежного оцінювання через мобільний телефон абітурієнта. Про це повідомляє УНІАН.

За словами директора Центру Вадима Карандія, авторами програми є українські IT-фахівці. Фінансову допомогу надало Агентство США з міжнародного розвитку та Американських рад міжнародної освіти.

Вадим Карандій нагадав, що після вилучення 2015 року серверів Центру співробітниками Генеральної прокуратури України, проведення ЗНО-2016 опинилося під загрозою. Однак, завдяки допомозі американських партнерів, окрім відновлення функціонування електронної системи, було покращено рівень захисту персональних даних. Також було розроблено спеціальне програмне забезпечення для абітурієнтів. У розробці брали участь компанії Infopulse та АТ «Інститут інформаційних технологій»

За допомогою програми кожен абітурієнт може отримувати на свій смартфон усю необхідну йому інформацію щодо проходження ЗНО. Зокрема, програма надає можливість передивлятися наступні дані:

— про місце та час проведення тестування з обраних предметів;
— запис тестувань ЗНО до системного календаря мобільного пристрою;
— нагадування про наближення дня тестування;
— повідомлення про новини та зміни у проведенні ЗНО;
— повідомлення про наявність і відображення результатів тестування тощо.

Доступ до функцій мобільного додатку «Моє ЗНО» можливий після введення номера та пін-коду сертифіката, який видається після успішної реєстрації на участь у ЗНО, зазначають фахівці.

Програму можна завантажити за наступним посиланням.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017