Інвестрада відмовила у встановленні реклами ЖК «Скандія»

Новини 20 Кві. 2017 р., 16:54 286

19 квітня відбулось чергове засідання інвестиційної ради міста. На порядок денний було подано вісім питань від управління містобудування та архітектури, одне питання – від Управління житлово-комунального господарства, ще одне – подання юридичного відділу Броварської міської ради.

Першим розглядалось питання будівництва житлового будинку по вул. Зеленій. Члени ради задали заявнику рід запитань по суті та запропонували встановити відсоток пайової участі в розмірі 1%. Оскільки звістка про сплату додаткових коштів стала несподіванкою для забудовника, члени інвестради пояснили своє рішення тим, що відсоток пайової участі встановлюється відносно об’єктів індивідуальної житлової забудови у разі перевищення площі 300 кв. метрів. Як правило, для індивідуальної житлової забудови встановлюється мінімальний відсоток, як і було визначено в даному випадку.

Розглянувши заяву ФОП Ярошенко про реконструкцію з розширенням складу по вул. Січових стрільців, інвестиційна рада встановила пайову участь в розмірі 10%.

Наступним питанням розглядалось встановлення пріоритету на місця розміщення об’єктів зовнішньої реклами (далі – ОРЗ), а саме брандмауер на фасаді будинку – територія ІІ житлового мікрорайону в районі вул. А.Луценка. Простіше кажучи, ТОВ «Просперітатіс» звернулось для узгодження місця розміщення реклами ЖК «Скандія», яку планували встановити на власному об’єкті незавершеного будівництва (багатоквартирний будинок). Але більшість присутніх членів ради не сприйняла аргументи представника компанії і відмовила заявнику.

Далі присутні розглянули аналогічне питання щодо пріоритету на розміщення ОЗР для ФОП Зубець. Питання узгодили за умови розміщення реклами державною мовою. Крім того, погодили питання розміщення штендера по бульв. Незалежності для ФОП Шпаковська та для ФОП «Фармаша».

Повторно на розгляд інвестиційної ради було винесено питання будівництва чотирьох житлових будинків по вул. Чубинського. Раніше до забудовника виникало запитання стосовно можливості облаштування каналізації. Нині, за повідомленням заступника міського голови Олександра Резніка, забудовник на містобудівній нараді погодився прийняти посильну фінансову участь у прокладання каналізаційних комунікацій. Крім того, начальник спеціального відділу державного архітектурно-будівельного контролю, Богдан Мельниченко повідомив про сплату раніше накладених штрафних санкцій. Тому інвестрада прийняла по даній забудові позитивне рішення.

Черговий раз присутні розглядали питання встановлення пріоритету на місця розміщення ОЗР для ТОВ «Термінал». Утім, як і під час попереднього розгляду, зазначили, що більшість місць рекламних об’єктів знаходяться по вул. Київська або на перехрестях з нею. Зважаючи на гіркий досвід «співпраці» з ТОВ «Термінал», очільниця відділу капітального будівництва Людмила Павлик наголосила на тому, що представник товариства за час, що минув з попереднього розгляду питання, не з’явився для узгодження місць розміщення ОЗР. Тому інвестрада проголосувала «за» встановлення пріоритету «за умови погодження з відділом капітального будівництва та УЖКГ». Людмила Павлик повідомила представнику компанії місцезнаходження відповідних відділів, перелік документів необхідних для узгодження у зв’язку з проведенням реконструкції та капітального ремонту вул. Київська.

Управління житлово-комунального господарства міста подало на розгляд ради питання про надання погодження на переведення нежитлового приміщення на першому поверсі будинку по вул. Шевченка в житловий фонд з проведенням реконструкції під квартиру. Дане погодження було підтримано одноголосно.

Останнім присутні розглянули звернення ТОВ «Руш» від 29.03.2107 року. Дане товариство має у власності по вул. Онікієнка будівлі складського комплексу загальною площею 32000 кв. м. Компанія обслуговує торгівельну мережу супермаркетів «Єва». На території складського комплексу проводилась реконструкція вартістю близько 7 млн гривень, тому при встановленому відсотку пайової участі в 10% товариство мало б сплатити до бюджету міста близько 700 тис. гривень. Натомість ТОВ «Руш» звернулось про зменшення відсотку до 5%. Через відсутність підстав та аргументів для зменшення пайового внеску інвестиційна рада відмовила заявнику в задоволенні прохання.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017