Своїм розпорядженням Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Завдяки зверненню народного депутата Павла Різаненка, до переліку об’єктів потрапила і Броварська школа №1.

Як повідомляє Урядовий портал,  у 2018 році загальний обсяг субвенції із держбюджету сягає 2 114,3 млн грн. Розділять ці кошти між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами).

У переліку об’єктів є і місто Бровари: для проведення капітального ремонту спортивної зали Броварської ЗОШ I-III ступенів №1 по вул. Київська, 153 із державного бюджету виділено 1 млн 185 тис. 970 грн.

Як розповіла директорка ЗОШ №1 Олена Рокоман, будівлі, де розташована спортивна зала, – понад півстоліття, безпосередньо залу востаннє капітально ремонтували 20 років тому. Наразі повної заміни потребує підлога, вікна, підмостки, стіни, вентиляція та гідроізоляція.

Найближчим часом управління освіти має визначити підрядну організацію, яка і здійснюватиме капітальний ремонт.

Окрім майже 1,2 млн грн на спортзал 1-ої школи, також на звернення  Павла Різаненка з державного бюджету виділено 15 тис. грн на придбання ноутбука та 7,5 тис. грн – на багатофункціональний принтер для Центру “Дитяча лікарня” Броварської районної центральної лікарні, що по вул. Ярослава Мудрого, 47.

Минулого року на звернення нардепа  було проведено ремонт мереж зовнішнього освітлення на території дитячої та центральної районної лікарень. Загалом протягом 2017 року без урахування коштів, які були направлені на БЦРЛ (освітлення та медобладнання), із держбюджету на проекти соціально-економічного розвитку було виділено 3 715,9 тис. грн. За ці кошти було придбано інтерактивні комплекси, комп’ютери, обладнання для навчальних кабінетів та ін.

Фото – авторки

Поділитись

Про Автора