Каратисти з Броварів упевнено перемагають на всеукраїнських змаганнях

Новини 16 Лис. 2016 р., 10:20 37

Днями у місті Дніпро відбувся Відкритий Чемпіонат України з кіокушинкайкан карате серед чоловіків та жінок та Відкритий всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів, повідомляє Броварський спортивний портал.

У змаганнях взяли участь понад 100 кращих бійців з усієї країни. Організатором турніру виступила Українська Федерація «Кіокушинкайкан Карате» в особі шихана Дмитра Волинця, та Дніпропетровський обласний осередок Федерації. Як зазначив Дмитро Волинець, одне з головних завдань кіокушину полягає в тому, щоби привести дітей з вулиць до спортзалів та виховати морально та фізично стійку особистість.

Змагання відбулися на території КХ «Тайм Аут». Спортсмени боролися за право бути кращими у 17 категоріях. Каратисти показали надзвичайно високий клас підготовки та волю до перемоги. У Відкритому всеукраїнському турнірі серед юнаків та юніорів гідно виступили найкращі спортсмени броварського спортклубу «Будокан» під керівництвом свого президента Андрія Гаврилюка. Троє з них — Денис Гіжко, Павло Капелька та Владислав Рубальский — повернулися додому з найвищими нагородами. Вітаємо переможців та їхнього тренера!

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017