Керівника Київського обласного відділення ФДМУ та його заступника затримано на хабарі

Новини 12 Кві. 2017 р., 11:05 120

11 квітня, у вівторок, співробітники прокуратури Київської області разом із працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрили керівника регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області та його заступника. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Посадові особи вимагали та отримали 32 тисячі гривень неправомірної вигоди від приватного підприємця. Таку ціну було призначено за підписання акту звірки щодо відсутності заборгованості перед регіональним відділенням ФДМУ по сплаті за договорами оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, яке належить до державної власності.

Під час отримання неправомірної вигоди службовці були затримані за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 ч. 3 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Досудове розслідування триває. Зараз проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення всіх обставин вчиненого правопорушення. Вирішується питання про обрання затриманим особам запобіжного заходу — тримання під вартою.

Нагадаємо, санкцією даної статті Кримінального кодексу передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна. Також передбачено позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Фото — сайт прокуратури Київської області.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017