Керівництво операції в Княжичах можуть засудити за умисне вбивство

Новини 27 Січ. 2017 р., 11:24 115

Підозру керівництву спецоперації в Княжичах можуть розширити на ст. 115 Кримінального кодексу України — «умисне вбивство». Про це розповів Генпрокурор України Юрій Луценко, передає Espreso.tv.

За словами Генпрокурора, після проведення низки слідчих дій можна говорити про уточнення підозри керівникам спецоперації. Кожному з них зараз інкримінується службова недбалість, яка призвела до трагічних наслідків — загинули люди. Однак після проведення експертиз підозра може бути уточнена, в тому числі пред’явленням статті 115 Кримінального кодексу — «умисне вбивство».

Також Юрій Луценко повідомив, що будинок, біля якого відбувалася стрілянина, був пограбований двічі. Після грабіжників його пограбували ще й працівники правоохоронних органів.

Зараз проводиться розслідування подій, що сталися під час затримання злочинців на околицях Києва.

Нагадаємо, вночі 4 грудня під час проведення спецоперації по затриманню злочинної групи грабіжників загинуло п’ятеро правоохоронців. За результатами службового розслідування інциденту з лав Нацполіції було звільнено сім офіцерів, дисциплінарне стягнення застосовано до ще дев’яти. Висновок розслідування направлено до Генпрокуратури України, яка здійснює досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом трагедії.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018