Кого і на скільки штрафуватимуть за надання доступу до заборонених сайтів

Новини 17 Лип. 2017 р., 14:37 100

Інтернет-провайдерів, які не закрили доступ до заборонених російських веб-ресурсів, держава штрафуватиме на 1% від доходу за весь минулий календарний рік. Якщо протягом року порушення станеться повторно, штраф збільшиться до 5% від доходу. Про це йдеться в законопроекті «З протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері», який розміщено на офіційному сайті Верховної Ради, повідомляє Espreso.tv.

Серед авторів документу — депутат від БПП Іван Винник та нардепи від «Народного фронту» Дмитро Тимчук і Тетяна Чорновіл. Усі вони входять до складу парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони.

Також законопроект зобов’язує інтернет-провайдерів придбати спеціальне обладнання для блокування сайтів і контролю трафіку.

Нагадаємо, у травні 2017 року Президент Петро Порошенко затвердив рішення РНБО щодо продовження антиросійських санкцій стосовно низки фізичних і юридичних осіб. Зокрема у документі йшлося про блокування доступу до соцмереж «Вконтакте» та «Одноклассники» та сервісів «Яндекс» та Mail.ru.

В заблокованих російських соцмережах СБУ зафіксувала близько 800 активних антиукраїнських груп.

У червні Мінінформполітики України оприлюднило перелік сайтів, які містять контент, заборонений до розповсюдження.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017