Комунальники поскаржилися на «автомобільний наліт» у парку «Приозерний»

Новини 19 Чер. 2017 р., 21:48 158

Виконавчі органи влади повинні звернути увагу і відстежувати, щоб у місцеві парки, зокрема, «Приозерний» не заїжджали автомобілі. На це під час оперативної наради виконавчих служб міської ради звернув увагу головний спеціаліст з питань екології Юрій Жимайлов.

За слів фахівця 18 червня на парк «Приозерний» відбувся «справжній автомобільний наліт»: близько 20-30 машин заїхало на територію, засипали канаву, яка йде уздовж дороги від лісу і заїхали у гайок, який знаходиться за пам’ятником. Йдеться про спеціально вириту «Бровари-Благоустроєм» канаву з боку лісу замість вкраденого паркану, аби на територію парку не заїжджали автомобілі.

Юрій Жимайлов

«Там відбувався масовий захід однієї релігійної організації. Зібрали близько 200-300 чоловік. Наскільки я зрозумів, жодного погодження з виконавчими органами влади у них не було», — розповів Жимайлов. У коментарі «Трибуні-Бровари» фахівець додав, що на місці, де перебували віряни, влаштували «пікнік», а по завершенню обряду залишили багато сміття.

Як уточнив заступник міського голови Григорій Голубовський, дозвіл на проведення самого заходу був, а ось заїзд автомобілів — ні. З’ясувати, що це була за організація, не вдалося: комунальники плуталися в назвах, а кілька християнських організацій, куди ми звернулися, повідомили, що їм про захід у парку «Приозерний» нічого не відомо.

Головний спеціаліст з питань екології наголосив, що потрібно зважати на наближення ще одного великого свята — День молоді, а тому потрібно вжити якихось підготовчих заходів. «Можливо, потрібно канаву зробити глибшою», — запропонував Жимайлов. Голубовський натомість висловив пропозицію задіяти громадські формування, які будуть контролювати, щоб на територію не заїжджали автомобілі.

До речі, як повідомив керівник відділу молоді і спорту Дмитро Рожков, до Дня молоді планується чимало акцій та заходів. Зокрема, напередодні 24 червня — фінальні змагання з Кубку України велотріалу — подолання перешкод на велосипеді. Уже зараз триває підготовка до турніру у парку «Перемога» в комплексі «Шайба». Передбачається, що у змаганнях візьмуть участь спортсмени з України та інших країн Європи, зокрема, Швейцарії та Швеції. Наступного дня, саме 25 червня, заплановані показові виступи з екстремальних видів спорту — на скейтах та роликах.

Також, як розповіла начальник управління освіти Оксана Мельник, вже зараз випускники готуються до випускного вечора, який заплановано на вівторок 27 червня о 17.00 на Майдані Свободи.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017