Комунальники зріжуть ще кілька дерев. Запевняють, що аварійні

Новини 18 Лип. 2017 р., 16:20 81

Дозволити зрізати чотири чорні тополі та дві акації, а також вирішили заборонити зрізання однієї пірамідальної тополі — таке рішення під час засідання 18 липня ухвалив виконком.

У проекті рішення повідомляється, що подання до виконкому на надання дозволу на видалення зелених насаджень зробив головний спеціаліст Броварської міської ради з питань екології Юрій Жимайлов, відреагувавши на заявку мешканців, а також КП «Бровари-Благоустрій».

Виконком своїм рішенням надав дозвіл:

  • КП «ЖЕК-4» зрізати 3 тополі чорні, які ростуть на прибудинковій території будинку №2 по вулиці Дмитра Янченка.
  • КП «Бровари-Благоустрій» зрізати дві акації, які ростуть по вулиці Ярослава Мудрого, навпроти будинку №6.

Як розповів під час доповіді головний спеціаліст з питань екології БМР Юрій Жимайлов, акації висохли і вже не підлягають кронуванню.

Юрій Жимайлов

  • КП «Бровари-Благоустрій» зрізати одне дерево — тополя-чорна, яке росло на земельній ділянці ДП «Радіопередавальний центр» по вулиці Київській та впало на проїжджу частину вул. Київської.

За словами Жимайлова, дерево було в аварійному стані, і 1 липня воно було ліквідоване. При падінні на проїжджу частину був пошкоджений один автомобіль.

Водночас виконком заборонив зрізання одного дерева — тополі-пірамідальної, — росте по вулиці Олександра Білана навпроти будинку № 27. Дерево, що перебуває в задовільному стані, росте в метрі від паркану, який огороджує приватну територію. Але власники приватної ділянки будують навпроти дерева гараж. Коли гараж буде збудований, дерево буде заважати виїзду транспорту. Саме тому, за словами Жимайлова, власники приватної території звернулися до нього з проханням надати дозвіл.

Виконком підтримав проект рішення в цілому: в перших трьох випадках дозволити видалення зелених насаджень, в останньому — заборонити.

Останнім часом тема зрізання дерев для Броварів є не просто актуальною, а навіть болючою. Для будівництва нових багатоповерхівок забудовником «Альянс-Новобуд» зрізали десятки сосен, дубів, кленів та берез в районі вулиці Василя Симоненка, а для перспективного будівництва 6-поверхового офісного центру забудовником «Альянсінвестбуд» зрізали десятки лип, каштанів та грабів на вулиці Гагаріна.

 

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017