Конкурс на посаду директора краєзнавчого музею завершився перемогою очільника закладу

Новини 12 Тра. 2017 р., 15:37 72

Днями на офіційному порталі Броварської міської ради оприлюднено інформацію про засідання конкурсної комісії з питань заміщення вакантної посади директора Броварського краєзнавчого музею. Нагадаємо, наприкінці березня Броварський міський відділ культури повідомив про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника цього закладу. Конкурсний добір розпочався 31 березня та мав закінчитися не пізніше 31 травня 2017 року.

Згідно з протоколами засідань, на конкурс були подані документи на вакантну посаду директора Броварського краєзнавчого музею лише від одного кандидата — Віктора Михайловича Корявого, який нині є керівником музею.

У ході засідання конкурсної комісії з кандидатом було проведено співбесіду, в ході якої він представив публічну презентацію проектів програм розвитку Броварського краєзнавчого музею на один і п’ять років.

Після презентації проектів відбулося голосування — всі 6 членів конкурсної комісії одностайно проголосували «за». Віктора Михайловича Корявого визнано переможцем конкурсу з добору на вакантну посаду директора Броварського краєзнавчого музею. Наразі оприлюднено контракт із новопризначеним очільником закладу культури, з документом можна ознайомитися за посиланням.

Броварський краєзнавчий музей було створено 1981 року як місцевий музейний заклад на громадських засадах. Спочатку це був філіал Переяславського музею, однак 1997 року заклад став самостійним державним краєзнавчим музеєм. У експозиції музею налічується близько 2 тисяч експонатів, загалом у фондах музею — понад 7 тисяч, зокрема роботи художників та скульпторів Броварщини, макети броварських храмів, вироби місцевих майстрів.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017