Критерії для отримання субсидій наступного опалювального сезону не зміняться

Новини 05 Бер. 2017 р., 19:50 68

У системі нарахування субсидій на наступний опалювальний сезон ніяких суттєвих змін не передбачається. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко під час інтернет-конференції, повідомляє Урядовий портал.

З настанням нового опалювального сезону Уряд не буде змінювати ні формулу нарахування субсидій, ані критерії для її нарахування. Головним критерієм є співвідношення доходів родини та витрат на житлово-комунальні послуги. Якщо брати в середньому, то витрати на сплату послуг ЖКГ не мають перевищувати 10-15 відсотків доходів сім’ї.

Павло Розенко зауважив, що нині субсидії отримують близько 7,5 мільйонів родин. Реформована система субсидій довела свою ефективність у період підвищення ціни на газ до економічно обґрунтованого рівня, зазначив віце-прем’єр-міністр.

«У ситуації, коли останні 15 років ми жили в популізмі і нібито не підвищували ціну на газ, коли в усіх країнах ціни на газ зростали, а в Україні гралися з ціною, ми опинилися в ситуації, коли подобалося це комусь чи ні, але ми змушені були одразу різко підняти ціну на газ до економічно обґрунтованого рівня. Переді мною стояло завдання, як зробити так, щоб в цей непростий час захистити людей. І ми це зробили. Можна по-різному ставитися до системи субсидій. Але те, що нам вдалося захистити 7,5 мільйонів українських родин — для мене це абсолютно гарний показник», — зауважив Павло Розенко.

У поточному опалювальному сезоні також ніяких перерахунків субсидій не передбачається. Підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн жодним чином не позначиться на вже призначених субсидіях, підкреслив віце-прем’єр-міністр.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017