Куди поїхати у вихідні всією родиною

Новини 30 Кві. 2017 р., 14:07 150

На Київщині існує багато місць, де буде цікаво всім членам сім’ї, а особливо — дітям. Тож варто знати ці місця, де не лише дітям, але й дорослим членам сім’ї буде цікаво побувати. А головне — куди захочеться завітати ще раз, зазначає Kiev.Life.

Музей «Хутор Савки»

Цей комплекс цікавий тим, що він інтерактивний. У хатах можна готувати їжу, опановувати ткацький верстат, а на пташиному дворі — годувати гусей. Територія музею — не шкільний клас, а жива експозиція етнічної культури, наголошують екскурсоводи.

Де: Київська обл., с. Нові Петрівці, вул. Кірова, 50. Тел. (067) 593-11-00.
Коли: музей працює за попереднім замовленням екскурсій.
Скільки: вартість уточнюйте за телефоном та на сайті музею.

«Магніт», галерея цікавих наук, інтерактивний музей

Галерея Цікавих Наук — перший в Україні освітньо-розважальний центр для дітей, створений для вивчення законів науки та явищ оточуючого світу в інтерактивній ігровій формі. Все можна крутити, торкатися, проводити тест-драйви та приміряти на себе.

Де: Київ, вул. Борщагівська, 154 (ТЦ «Мармелад»). Тел. (099) 089-00-60
Коли: розклад та вартість уточнюйте за телефоном.

Етнографічний музей «Пирогове»

Музей народної архітектури та побуту України під відкритим небом розташований в Києві. На сьогодні це найвідоміший етнографічний музейний комплекс-парк України. Тут і хати, і дерев’яні храми, млини, управа та школа, а також багаточисельна колекція предметів побуту та творчості наших предків.

Де: Голосіївський район, село Пирогове, вул. Красноземна. Тел. (044) 526-57-65.
Коли: з 10 до 17 години щодня, у середу — санітарний день.
Скільки: екскурсійна програма коштує від 40 грн.

Київський музей залізничного транспорту

Музей розташований на центральному вокзалі «Київ-Пасажирський». Тут можна подивитися на старовинні паровози та вагони, до яких можна заходити, все натискати та крутити. Дітям буде цікаво відчути себе справжнім машиністом. А ще є можливість проїхатися на ретро-поїзді. Дорослі зможуть ознайомитися з експозицією вагонів відомих осіб — Столипіна, Троцького, Ворошилова, а також подивитися на вагон, в якому було підписано попередній текст угоди про об’єднання УНР та ЗУНР.

Де: Київ, пл. Вокзальна, 1
Коли: з 8 до 20 години (перерва с 13 до 14), без вихідних.
Скільки: для дорослих — 43 грн, дітям — 34 грн, до 7 років — безкоштовно.

Етнографічний музей-парк «Українське село»

Цей комплекс, хоча й розташувався на меншій території, ніж Пирогове, однак теж є дуже затишним, цікавим та автентичним. Тема композиції — українське село XIX століття. Основні пам’ятки — хати, до яких можна заходити, винокурня, пекарня, кузня, гончарня. На території комплексу розташовано храм св. Дмитра, є дзвіниця.

Де: Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Бузова, вул. Поляна Лісова, 60. Тел. (099) 333-07-70.
Коли: щодня з 10 до 20 години.
Скільки: вхід вільний, парковка безкоштовна, відвідування хат — від 5 грн.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017