Києвом шириться грип, небезпечний для дітей

Новини 28 Лис. 2016 р., 19:46 1 298

Під час оперативної наради виконавчих органів влади багато уваги було приділено «медичному блоку» питань та проблем.

Так, Олександра Вакарчук, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби у Броварському районі, повідомила, що наразі проводиться моніторинг захворюваності та температурного режиму в дитячих навчальних закладах. Температура у школах та садочках міста у межах норми. Захворюваність на грип та ГРВІ у дитсадочках на рівні минулого тижня з невеличкою тенденцією до зменшення.

У школах, навпаки, захворюваність зросла на 1%. Продовжуються профілактичні заходи, до занять не допускаються хворі діти.

У своїй доповіді Ігор Кравцов, головлікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, зазначив, що в місті зростає захворюваність, зокрема серед дітей, на гострі вірусні інфекції. За інформацією департаменту, у Києві вже зареєстровані випадки захворювання на грип, який особливо небезпечний для дітей 6-9 років. Мабуть, скоро інфекцію треба чекати і у Броварах.

kravtsov

Ігор Кравцов

За останній тиждень зареєстровано 5127 звернень до лікарів, з них 1835 дітей. Ігор Кравцов наголосив, що велика захворюваність серед дітей у дитсадочках обумовлена тим, що батьки приводять туди хворих малюків. Мотивація батьків проста — вони не хочуть йти на лікарняний, адже підприємці намагаються не працювати зі співробітниками, у яких часто хворіють діти.

Минулого тижня у місті народилося 39 дітей, здійснено 72 патронажі.

Заступник головного лікаря Броварської ЦРЛ Григорій Павлін звернув увагу, що лікарня, як і завжди в осінньо-зимовий період, працює у режимі підвищеного навантаження. Це відбувається не лише за рахунок спалахів простудних захворювань, а і за рахунок загострення хронічних хвороб. У лікарні 740 хворих на 710 койках. У вихідний лише за ніч 34 людини було госпіталізовано, 30 чоловік обслужили амбулаторно.

Щодо дітей з колективу «Галатея», то поки що лікарі змушені відштовхуватися  від діагнозу, поставленого їхніми київськими колегами. Даних від броварської баклабораторії наразі немає.

«Виникає підозра, чи це не диверсія якась, зважаючи на масовість захворювання», — зауважив Григорій Павлін.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017