Лікарняні листи відсутні, коштів на «Доступні ліки» поки немає, — Кравцов

Новини 18 Кві. 2017 р., 19:30 898

У Броварському центрі первинної медико-санітарної допомоги відсутні бланки для оформлення лікарняних листів. Про це розповів під час оперативної наради головний лікар Броварського ЦПМСД Ігор Кравцов.

«Це проблема всеукраїнського рівня і повторюється вона час від часу останніх п’ять років. На даний час у нас немає бланків лікарняних листів. Міністерство охорони здоров’я подало документи на проведення торгів по закупівлі бланків через електронну систему «Прозорро». Швидше за все на закупівлю та надходження до нас піде місяців зо два», — розповів Кравцов.

Головний лікар звернув увагу керівників комунальних підприємств на те, що коли їхні працівники хворіють, то приносять звичайні довідки. «Звичайні довідки не оплачуються і нарахування відпускних стає проблемою», — наголосив Кравцов.

Ігор Кравцов

Також Кравцов наголосив на тому, що програма «Доступні ліки» у Броварах діє, але не фінансується: «Нам повідомили на обласній нараді, що кошти на лікарні в Київській області по програмі «Доступні ліки» ще відсутні. Програму ми виконуємо, але коштів під неї нам не поступили».

Як розповіла заступник начальника фінансового управління міської ради Наталія Кріпак, розпорядженням голови Київської ОДА Олександра Горгана кошти виділені, але до Броварської міської ради вони ще не надійшли. «Кошти можуть надійти у будь-який день. Банківські рахунки уже відкриті», — сказала пані Кріпак.

За інформацією Кравцова, до первинного центру вже звернулися чотири аптеки міста, які діють за програмами «Доступні ліки». «Ми мали б надати угоди з ними в казначейство, але зробити цього не можемо, оскільки коштів на це немає», — повідомив Кравцов.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні почала діяти програма «Доступні ліки». Аптеки на добровільних умовах підписують договір з місцевими органами влади та стають учасниками програми.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017