Український спортсмен із Броварів Григорій Вовчинський 10 березня взяв участь у змаганнях з біатлону в гонці на 7,5 км (стоячи) на зимових Паралімпійських іграх 2018 року у Пьхончхані, Південна Корея. У результаті, посів 4-те місце. Лижник є єдиним представником Київської області на цьогорічній Паралімпіаді. Про це під час вчорашньої оперативної наради за участі заступника міського голови розповів Дмитро Рожков, керівник відділу молоді та спорту Броварської міської ради.

Як зазначив Дмитро Рожков, від Броварів на Паралімпійські ігри також мала поїхати спортсменка-біатлоністка Олександра Кононова, яка є дружиною Григорія Вовчинського. Однак, через інфекційне захворювання, змушена була лишитися вдома.

Отож, поїхав лише Григорій Вовчинський, який уперше стартував на іграх 10 березня. У змаганнях з біатлону в гонці на дистанції 7,5 км (стоячи) зайняв 4 місце. У нього трапився єдиний промах, і цього було достатньо, щоби лишитися без медалі, розповів Дмитро Рожков.

Григорій Вовчинський – український лижник і біатлоніст. Заслужений майстер спорту України. 29 років. Родом із Черкащини. Навчаючись у Черкаському національному університеті, почав займатися спортом у групі спортсменів-інвалідів. Спочатку це були легка атлетика та настільний теніс. Згодом вирішив спробувати себе в лижному спорті.

Зазначимо, 12-ті зимові Паралімпійські ігри саме зараз тривають у м. Пхьончхані, що в Південній Кореї, – з 9 по 18 березня 2018 року. Загалом змагання відбуваються з таких видів спорту як біатлон, лижні перегони, керлінг, хокей, гірськолижний спорт, сноубординг. За інформацією на офіційному сайті Паралімпіади, українські спортсмени вже здобули 15 медалей – 5 золотих, 4 срібних та 6 бронзових.

Фото – Дивись.info

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій