Матеріальну допомогу на дитину можна буде отримати через Інтернет

Новини 10 Бер. 2017 р., 10:29 65

Міністерство юстиції та міністерство соціальної політики України найближчим часом запустять проект, згідно з яким батьки новонароджених зможуть отримати допомогу при народженні дитини за допомогою Інтернету. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко під час презентації послуги отримання довідки про реєстрацію місця проживання новонародженого у пологовому будинку, повідомляє Укрінформ.

За словами міністра, найближчими тижнями проект почне діяти. Молоді українські сім’ї зможуть через онлайн-сервіс, за допомогою так званого онлайн-будинку юстиції, отримати на свою платіжну картку гроші, які держава виділяє при народженні дитини. Це буде відбуватися під час реєстрації народження дитини, зазначив Павло Петренко.

Міністр юстиції нагадав, що два роки тому біло запущено пілотний проект з отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологових будинках.

Тоді багато скептиків виказували сумніви, що цей проект вийде на загальнонаціональний рівень. Зараз у всіх без винятку районних центрах всі 474 пологові будинки надають таку послугу. «Будемо робити все, щоби при народженні дитини молода українська сім'я думала про її виховання, а про документи буде дбати Міністерство юстиції», — наголосив Петренко.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017