Мешканців Броварщини запрошують до участі в акції «Чистий четвер»

Новини 12 Кві. 2017 р., 12:44 70

Всіх небайдужих громадян запрошують взяти участь у Всеукраїнському дні довкілля, акції «Чистий четвер», яка відбудеться в усіх населених пунктах Броварського району 13 квітня 2017 року. Мешканців району закликають долучитися до збереження та примноження зелених насаджень, поліпшення естетичного, санітарного стану територій, об’єктів масового перебування та відпочинку населення. Відповідне оголошення було оприлюднено на сайті Броварської райдержадміністрації

11 квітня голова Броварської РДА М. Клименко провів нараду, на якій розглядалися питання підготовки до акції. У роботі наради взяли участь перший заступник голови адміністрації Р. Лук’яненко, заступник голови адміністрації Ю. Плакся, начальник відділу житлово-комунального господарства С. Заріцька, сільські та селищні голови, керівники ПрАТ «Комунтранс», дорожньо-експлуатаційного управління.

На порядок денний були винесені наступні питання:
— визначення першочергових завдань по локалізації стихійних сміттєзвалищ;
— розпланування заходів по кожному населеному пункту району;
— залучення до проведення акції широкого кола жителів населених пунктів району;
— забезпечення інвентарем учасників акції.

Сільським та селищним головам Броварського району, керівникам ПрАТ «Комунтранс», дорожньо-експлуатаційного управління дані відповідні протокольні доручення щодо:

— забезпечення проведення акції «Чистий четвер» 13 квітня 2017 року;
— розробки плану заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ в населених пунктах району;
— активізації роботи адміністративних комісій і спрямування їхньої діяльність на боротьбу з несанкціонованим вивозом побутового сміття.

У свою чергу, Броварська міська рада на своєму офіційному порталі закликала колективи установ та організацій, комунальні підприємства, депутатів, мешканців житлових мікрорайонів, а також студентську та учнівську молодь, волонтерів та громадські організації долучитися до акції «генерального прибирання» області перед Великоднем. Йдеться не лише про прибирання території, а й приведення в належний санітарний та естетичний стан парків, скверів, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту, упорядкування братських могил, об’єктів культурної спадщини, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, зазначається в повідомленні.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017