Броварська міська рада розглянула проект рішення, який стосується недобудови на Симона Петлюри, 21Б та внесла деякі зміни до рішення від 13 жовтня 2015 року «Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари об’єкту незавершеного будівництва — будинку №21 по вулиці Симона Петлюри».

Саме рішення від 2015 року передбачало прийняття у безоплатну комунальну власність міста Бровари об’єкт, який перебував у власності ТОВ «Т-Фактор» та визначав список інвесторів, які матимуть право на отримання у власність квартир після введення об’єкту в експлуатацію. Тоді ж «жовтневим» рішенням міської ради 2015 року визначалося, що об’єкт переданий на баланс відділу капітального будівництва БМР та було дане доручення ВКБ «вжити заходів, спрямованих на пошук забудовника для завершення будівництва будинку 21Б по вулиці Симона Петлюри». На останню сесію міської ради 28 вересня виносився проект рішення, який передбачав доповнення до списку інвесторів, що матимуть право на отримання у власність квартир після введення об’єкту в експлуатацію. До цього часу таких було 148, тепер їх кількість збільшилась на 7 осіб, загалом — 155.

Під час обговорення депутати намагалися з’ясувати, хто ті люди, яких доповнюють до списку, та чому так довго тягнеться ситуація з недобудовою.

Керівник юридичного відділу Альбіна Баба-Мірзоєва запевнила, що документація усіх інвесторів перевіряється платіжними дорученнями. А ось міський голова Ігор Сапожко пожалівся, що один із забудовників об’єкту, колишній голова ТОВ «Північзахідтрансбуд» Олександр Череп звернувся до Київської обласної прокуратури із заявою, що, буцімто, він, Сапожко, у нього відібрав будинок разом із земельною ділянкою. Затягується процес, за словами мера ще й тому, що будинок, попри рішення міської ради від жовтня 2015 року про передачу його у комунальну власність, досі не переданий, а пан Череп, за словами Ігоря Васильовича, так досі і не передав на будинок документацію.

Сам колишній керівник ТОВ «Північзахідтрансбуд» Олександр Череп так прокоментував слова міського голови: «Від Вас вперше чую, що я на когось подавав заяву до обласної прокуратури. Все, що сказав пан Сапожко, нехай залишається на його совісті. З травня 2016 року я не маю жодного стосунку до компанії «Т-Фактор». Власником її є фінансова компанія «Поліс», у якої з паном Сапожком свої переговори та свої стосунки. Про те, що я, буцімто, не передав документацію на будинок, повна брехня».

Щодо списку інвесторів, зміни до якого розглядалися на сесії, то мер Броварів повідомив, що він потрібен для нового забудовника, який добудовуватиме будинок.

«Ми передамо забудовнику списки з інвестиційною пропозицією: забезпечити інвесторів, згідно проплачених відсотків по договору, житлом. Всі інші, хто не доплатив, мають доплачувати по вартості квадратного метра, яка є в місті», — розповів Сапожко. І в коментарі «Трибуні-Бровари», і на сесії мер запевнив, що добудовувати об’єкт будуть не за кошти міського бюджету.

Замовником розробки проектно-кошторисної документації, нагадав міський голова, визначено рішенням виконкому Відділ капітального будівництва.

За рішення проголосувало 32 депутати.

Поділитись

Про Автора

Від редакції

Редакція видання "Трибуна Бровари"