Міська рада шукатиме «безхазяйне» майно

Новини 17 Сер. 2017 р., 19:55 218

Броварська міська рада затвердила Програму прийняття безхазяйного майна у комунальну власність, яка визначатиме «механізм виявлення, обліку та зберігання безхазяйного майна, прийняття цього майна до комунальної власності територіальної громади міста Бровари та подальшого розпорядження ним».

Згідно рішення, на цю програму відразу ж передбачається фінансування. А саме: 300 тисяч гривень на 2017—2018 р. по 150 тисяч на кожен рік.

Очікується, що по 30 тис. грн. на кожен рік буде виділено на обстеження майна з метою визначення — рухоме воно чи нерухоме, та виготовлення технічного паспорту об’єкту безхазяйного нерухомого майна.

На оплату за оголошення в офіційному друкованому ЗМІ — виділятиметься по 10 тис. грн. на кожен рік (згідно програми Управління комунальної власності робитиме оголошення в газеті «Нове життя»). По 50 тис. грн. на кожен рік (2017—2018) закладено коштів на відшкодування комунальному підприємству, установі, організації за зберігання безхазяйного майна, ще по 50 тисяч на рік на оплату за оцінку майна та по 10 тис. грн. на кожен з двох років на відшкодування судових витрат.

Згідно Програми:

— комунальні підприємства, установи, організації, яким стало відомо про розташоване на території міста Бровари майно, яке не має власника або власник якого невідомий, зобов’язані в п’ятиденний строк з моменту виявлення або отримання відповідної інформації, повідомити про це майно Броварську міську раду або безпосередньо Управління;

— фізичні особи  та юридичні особи не комунальної форми власності, які виявили на території міста Бровари безхазяйне нерухоме майно, повинні повідомити про це майно Броварську міську раду або безпосередньо Управління.

За ухваленою програмою, обстежувати майно — рухоме воно чи нерухоме — будуть Броварське БТІ та управління комунальної власності, встановлювати можливих власників безхазяйного майна будуть управління комунальної власності, відділ реєстрації речових прав на нерухоме майно, земельний відділ та управління ЖКГ, виготовленням технічного паспорту на об’єкт безхазяйного нерухомого майна займатиметься Броварське БТІ.

Очікувані результати, як говориться у програмі, — це приведення безхазяйного майна нерухомого та рухомого майна (в тому числі й зовнішніх інженерних мереж) до нормативних вимог, належного обслуговування та безпечної експлуатації.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017