Міська рада уникає відповіді, хто та за які гроші їздив до США

Новини 05 Жов. 2017 р., 15:29 321

Результати візиту делегації броварських керманичів до Сполучених Штатів Америки для підписання угоди про співпрацю стали темою обговорення у серпні цього року.

За повідомленнями ЗМІ, нове місто-побратим за океаном збирає кошти на придбання списаної карети швидкої допомоги пожежної охорони міста Такома для подальшої передачі БЦРЛ.

Видання «Трибуна-Бровари» 22 серпня 2017 року звернулось з інформаційним запитом до виконкому БМР. Після отримання часткової відповіді вся інформація була надана читачам у вигляді матеріалу.

Нещодавно ми отримали «доповнення» до відповіді виконкому БМР, яке складається з посилання на офіційний сайт міста Такома та неофіційного перекладу щодо намірів передачі броварчанам карети швидкої допомоги.

Отже, з договором про співпрацю та збором коштів на придбання списаного автомобіля підрозділу пожежної охорони м. Такома все більш-менш зрозуміло, принаймні з американської сторони. Угоду про співпрацю підписано мером американського міста Мерилін Стрікленд, пересічні такомівчани збирають пожертви для викупу авто DURMAX 2011 GMC/Braun NW Type III. Відповідні повідомлення про підписання угоди є на веб-сайті Такоми та на офіційній сторінці американського побратима у фейсбуці.

Проте подробиці поїздки броварської делегації відсутні й досі. На інформаційний запит ми не отримали інформацію стосовно мети поїздки, офіційного складу делегації, дати поїздки, маршруту програми заходу, джерел фінансування та кошторису витрат на відвідини Америки броварськими чиновниками, умов сумісного перебування за кордоном близьких родичів членів делегації та екс-чиновників БМР під час американського візиту.

Крім того, Броварською міською радо не надано інформацію стосовно передачі на баланс зазначеного вище автомобіля, відомості про майбутнього баласоутримувача та наявної матеріальної бази для подальшої експлуатацію та обслуговування авто.

Тому, очевидно, що видання буде вимушене звертатись за необхідною інформацією повторно.

Подібна «оперативність» і «відкритість» міської влади відверто дивує, оскільки зовсім нещодавно городян порадували звісткою про лідерство Броварів у рейтингу прозорості (найкращий показник по Київській області) стосовно відкритості та доступності інформаційного матеріалу, що оприлюднюється на офіційних веб-ресурсах органів місцевого самоврядування.

Слід також зазначити, що у розділі «міста-побратими» офіційного веб-сайту Броварської міської будь-які відомості щодо візиту чи підписаних договорів про співпрацю з містом Такома відсутні.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018