У вівторок, 10 липня, під час засідання виконавчого комітету присутні розглянули петицію з проханням не закривати мотузковий парк «Skypark» і доручили фахівцям вивчити безпечність його функціонування.

2 травня на сайті міської ради була оприлюднена петиція, автори якої просили не закривати мотузкове містечко у броварському парку «Перемога». Станом на 9 липня її підтримали 250 людей, через що члени виконавчого комітету розглянули це звернення сьогодні під час чергового засідання.

Відповідно до рішення, спеціаліст першої категорії з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення має вивчити доцільність функціонування мотузкового містечка й надати свої висновки та пропозиції на засідання виконкому до 14 серпня.

Нагадаємо, 14 квітня у мотузковому парку обірвався трос, через що зірвався маленький хлопчик. Пізніше міський голова розпорядився, щоби договір із підприємством припинив дію. Сьогодні під час розгляду петиції заступник міського голови Григорій Голубовський зазначив, що «Skypark» виправили всі недоліки, виявлені під час попередньої перевірки, і що містяни, які підтримують збереження містечка, мають право на свою думку. Також з’ясувалося, що за умовами договору «Skypark» мають право на оренду території броварського парку до 31 жовтня 2018 року.

Зрештою, присутні вирішили провести ще одну експертизу й доручити фахівцям КП «Бровари-благоустрій» перевірити доцільність функціонування мотузкового містечка. Міський голова Ігор Сапожко під час голосування утримався.

Поділитись

Про Автора

Дарина Мізіна