На Броварщині та у Вишгороді зафіксовано спалах кишкової інфекції

Новини, Новини Броварщини 29 Січ. 2017 р., 15:42 144

Минулої п’ятниці в дитячому садочку Гоголева на Броварщині та школі у Вишгороді сталися випадки масового отруєння дітей. У лікувальних закладах перебувають четверо хворих, повідомляє УНІАН.

Наразі приміщення дитячого садочка та школи, де було зафіксовано спалах кишкової інфекції, оброблені та герметично зачинені. Карантин має закінчитися в понеділок. З початку тижня дитсадок та школа працюватимуть, але без харчування та за скороченим графіком. Працівники дитячих закладів стверджують, що подібних випадків у них до цього часу не траплялося.

Причини інциденту з’ясовує спеціальна комісія. У дітей та кухонних працівників уже взяли аналізи. Також обстежили посуд, продукти та обладнання харчоблоків.

Лікарі підтверджують, що симптоми захворювання дітей та вихователів з Броварщини та школярів із Вишгорода дуже схожі — температура близько 38 градусів та нудота.

Стало відомо, що в обох дитячих закладах один і той же постачальник продуктів харчування. Але про його провину говорити зарано, оскільки захворіли навіть ті діти, які в їдальнях не харчувалися. За твердженням обласної влади, компанія, яка займалася постачанням харчів, не приховує інформації та співпрацює зі слідчою групою. На сьогодні проблему локалізовано — кількість хворих від п’ятниці не збільшується.

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018