На Броварщині відкриється оновлений сучасний стадіон

Новини 16 Тра. 2017 р., 15:45 123

У селищі Калинівка Броварського району 21 травня відбудеться відкриття оновленого стадіону. Про це повідомляє Броварський спортивний портал.

Це, без перебільшення, видатна подія для Броварського краю, справжнє свято для прихильників активного способу життя. Калинівка завжди була одним із найспортивніших населених пунктів Броварщини. Ще за радянських часів тут було побудовано сучасний стадіон з трибунами для глядачів та сучасним футбольним газоном. На калинівському стадіоні проводилися найрізноманітніші турніри та змагання найвищого рівня. Та наприкінці минулого століття стадіон зазнав період занепаду. Дійшло до того, що місцеві футбольні команди були змушені проводити свої домашні матчі де завгодно, але не вдома.

Минулого року ТОВ «Асканія-Флора» разом з Калинівською селищною радою вирішили реконструювати стадіон. Підприємство приділяє велику увагу соціальній сфері, в тому числі і здоров’ю своїх працівників. І ось нарешті роботи на спортивному об’єкті добігли свого завершення. Новий газон та трибуна для глядачів стануть окрасою стадіону.

На церемонію відкриття оновленої спортивної арени запрошені почесні гості — керівники ТОВ «Асканія-Флора», перші особи Броварів та району, керівники Броварської районної та міської федерацій футболу, представники футбольної громадськості. Також на відкриття запрошуються всі бажаючі.

Початок спортивного свята о 16 годині. Після урочистої частини відбудеться матч чемпіонату Броварського району: ФК «Асканія-Флора» (Калинівка) — «Десна-2» (Погреби).

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017