На чемпіонаті Європи з боротьби «золото» та «срібло» завоювали спортсмени з Броварів

Новини 04 Лип. 2017 р., 13:11 56

З 27 червня по 2 липня у Дортмунді (Німеччина) відбувалися змагання молодіжного чемпіонату Європи відразу з трьох видів боротьби — вільної, жіночої та греко-римської. У складі збірної України у змаганнях взяли участь п’ять спортсменів Київської обласної школи вищої спортивної майстерності. Двоє з них повернулися з нагородами —  Аліна Акобія (золота медаль) та Андрій Яценко (срібло). Про це повідомляється на сайті навчального закладу.

У перший день чемпіонату Європи срібну медаль завоював спортсмен Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Яценко з Білої Церкви (тренер Анатолій Гуральський). Борець на початку змагань всуху здолав призера балканського чемпіонату Еріглента Прізрені. У чвертьфіналі Андрій впевнено переміг ще одного призера Балканського чемпіонату — румуна Стефана Комана — з рахунком 12:2. Далі на Андрія чекала зустріч за вихід в фінал з грузинським борцем Едемі Болквадзе. Зустріч була непростою, однак наш спортсмен здолав опір суперника та поклав його на туше. До речі, саме цей двобій першого дня був названий кращим.

У фіналі Андрій зустрівся з Алі Рахімзаде з Азербайджану, якому в напруженій боротьбі за «золото» програв всього один бал. Андрій Яценко — віце-чемпіон!

Блискуче виступила на чемпіонаті Аліна Акобія (тренер Олександр Кутков). Перемога Аліни у фінальній сутичці зі спортсменкою з Росії у змаганнях жінок вагою 55 кг стала окрасою змагань та значним вкладом у командний результат української збірної. У командному заліку українські юніорки посіли друге місце.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їхніх наставників. Бажаємо нових перемог!

Фото — сайт КО ШВСМ.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017