На Геологорозвідці святкування Нового року ледве не завершилося пожежею

Новини 01 Січ. 2017 р., 19:41 329

«Червоним півнем» розпочався Новий рік для мешканців будинку №5 по вулиці Білана, що в районі міста Бровари Геологорозвідка.

Вочевидь, «гарно» відсвяткувавши початок 2017 року, мешканці трикімнатної квартири першого під’їзду, заснули, поставивши на розігрів пательню з їжею.

Сусіди по стояку почали бити на сполох, оскільки запах спочатку смаженого згодом перетворився на запах горілого. Причому сморід відчувався через витяжну вентиляцію туалетів та в самому під’їзді.

Самі ж власники квартири на дзвінки в двері та стукіт сусідів не відгукувалися.

З вулиці мешканці будинку та перехожі помітили спалахи вогню на кухні та викликали аварійні служби, а також повідомили на «гарячу лінію» виконкому за номером 6-11-11.

Коли один із господарів квартири відчинив двері — дихати в приміщенні було майже неможливо. Його співмешканця будили сусіди та співробітники «Служби газу», що прибули найпершими на місце події.

Пожежним рятувальникам, що прибули на місце в кількості трьох екіпажів, вже гасити було нічого. Проте, аби запобігти отруєнню, всіх присутніх попросили з квартири вийти.

На щастя, цього разу надзвичайна пригода на Геологорозвідці обійшлася без жертв. Проте, необачність двох нетверезих могла призвести до масштабної пожежі.

Святкуючи, не забуваймо дотримуватися правил безпеки. Наслідки можуть бути трагічні, а постфактум визнання своїх помилок горю можуть не зарадити.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018