На Київщині поліцейські торгували зброєю зі складів свого відомства

Новини 18 Бер. 2017 р., 16:33 84

За сприяння керівництва Нацполіції України, співробітниками внутрішньої безпеки та обласної прокуратури викрито та затримано злочинну групу, яка займалася збутом зброї у Києві та столичній області. Серед «комерсантів» — троє працівників правоохоронних органів, повідомляє у Facebook Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції.

Було встановлено, що на Київщині діє злочинне угруповання, яке проводить незаконні операції зі зброєю. Стало відомо, що до цих операцій причетні працівники поліції. За наявними матеріалами було розпочате кримінальне провадження за ст. 263 ч. 1 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами).

З’ясувалося, що до складу групи входило троє працівників ГУНП у Київській області. Організатором групи був 26-річний сержант Нацполіції, через якого безпосередньо проходив канал збуту зброї. Його поплічниками стали начальник складу озброєння та інспектор дозвільної системи главку поліції Київської області.

Оперативники задокументували три факти збуту зброї та боєприпасів — спочатку зловмисники продали 2 800 набоїв калібру 7,62, потім — бойовий пістолет калібру 9 мм та бойовий пістолет іноземного походження. Також зловмисники отримали аванс за автомат «Вулкан», який також збиралися продати. Загальна сума прибутку з цих операцій склала 28 000 гривень та 4 100 доларів США. Треба зазначити, що набої було вкрадено зловмисниками з відомчого складу.

Щоби оглянути автомат, співробітник дозвільної запросив покупця до свого кабінету, де запропонував йому придбати ще й дозвіл на цю зброю за 500 доларів США, які й отримав. Після цієї оборудки спільними діями працівників Управління внутрішньої безпеки, відділу швидкого реагування Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції та прокуратури Київської області поліцейських було затримано. Автомат, набої та кошти, які отримали зловмисники, вилучено.

За місцем проживання членів угруповання проведено санкціоновані обшуки, під час яких виявлено та вилучено пістолети, рушниці, автомати, боєприпаси без дозвільних документів, а також фальшиві посвідчення членів громадських формувань та співробітників ЗМІ, на які проводилося оформлення зброї.

Вирішується питання щодо обрання учасникам злочинної групи запобіжного заходу та вживаються заходи для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017