Сьогодні, 16 серпня, під час 44-ї чергової сесії Броварської міської ради депутати(-ки) підтримали програму забезпечення діяльності Громадського формування охорони громадського порядку «Руєвит» протягом липня – грудня 2018 року. Відповідно до рішення міська влада виділить організації 101,579 тис грн.

Серед заходів, які «Руєвит» вживають для охорони міста:

  •  надання практичної допомоги поліції;
  • взаємодія з Броварським військоматом для залучення демобілізованих військових до охорони громадського порядку, участі в загонах територіальної оборони та охорони об’єктів, а також соціального захисту військових;
  • проведення заходів патріотичного та громадянського виховання серед учнівства броварських шкіл та молоді;
  • проведення заходів громадянського виховання, підвищення рівня правосвідомості та залучення до участі з охорони громадського порядку та громадської безпеки трудових колективів підприємств, організацій та установ міста.

Окрім вищезазначених заходів, присутні на засіданні депутати запропонували долучити «Руєвит» до рейдів по місцях, де відбувається вживання та продаж наркотичних речовин. Також депутатка Ірина Веремчук пропонувала закріпити за «Руєвитом» певну територію для патрулювання — парк «Перемога», проте, як з’ясувалося, його спільно з правоохоронцями вже патрулює «Комкон».

Нагадаємо, громадське формування охорони громадського порядку «Руєвит» було зареєстроване 04.04.2014 р. До його складу входять демобілізовані учасники АТО та інших бойових дій.

Поділитись

Про Автора