На ремонт котлів центральної лікарні виділено мільйон гривень, на ремонт дитячої — півтора

Новини 09 Лют. 2017 р., 13:02 71

Сесія міської ради підтримала звернення головного лікаря Броварської центральної районної лікарні Валентина Багнюка з відповідним додатковим питанням порядку денного.

Ще 24 вересня 2016 року сесія міської ради затвердила Програму «Покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази Броварської центральної районної лікарні» на 2015 – 2017 роки.

Згідно з рішенням, на капітальний ремонт 2-го поверху консультативно-діагностичного центру «Дитяча лікарня» Броварської центральної районної лікарні, що на вул. Ярослава Мудрого, 47 передбачалося 2 625 тис. грн. Тоді пропонувалося не витрачати кошти на ремонт парових котлів у котельні Броварської центральної районної лікарні, а перекинути їх на ремонт дитячої лікарні. Однак згодом Валентин Багнюк заявив про те, що парові котли непридатні для експлуатації.

На сесію міської ради 9 лютого виносився проект, за яким на капітальний ремонт парових котлів в котельні Броварської центральної районної лікарні на вул.Шевченка,14 передбачається 1 100 тис. грн та на капітальний ремонт 2-го поверху центру «Дитяча лікарня» Броварської центральної районної лікарні за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 47 — 1 490 тис. грн. Міська рада підтримала цей проект.

Водночас, депутати висловились категорично проти практики внесення до порядку денного додаткових питань.

Дискусія навіть переросла у конфлікт на підвищених тонах. Спочатку проти порушення пунктів регламенту виступили депутати фракції «Демократичний Альянс», їх одразу ж підтримали депутати фракції «Солідарність».

Запитання звучали на адресу начальника юридичного відділу міської ради Альбіни Баба-Мірзоєвої, міського голови Ігоря Сапожка, секретаря міської ради Петра Бабича.

Депутати цікавилися, що це взагалі за термін — «додаткові питання», і за якими нормами їх можна включати до порядку денного? Опозиційні до міського голови депутати наголошували на тому, що подібні питання можна вирішувати на позачергових сесіях. Також депутати дали негативну оцінку діям, а точніше бездіяльності у цій ситуації голови регламентної комісії Володимира Оксютенка.

Окрім вищезгаданих двох фракцій решта депутатів не зробили жодних заяв чи коментарів на підтримку своїх колег і просто мовчали.

Сесія міської ради триває…

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018