На вулиці Петлюри намагалися прочистити каналізацію кислотою. Один комунальник у лікарні

Новини 24 Січ. 2017 р., 11:39 513

По вулиці Симона Петлюри, 19А стався нещасний випадок — під час ремонтних робіт отримав травму один з працівників комунальних служб. Про це під час оперативної наради виконавчих служб міської ради розповів керівник КП «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов.

За інформацією Сафронова, у будинку забилася каналізація, пробували її прочистити, але відразу не вдалося, оскільки вона була забита церезитом (сумішшю з кальцієвих і алюмінієвих солей жирних кислот, що має властивість не розчинятися у воді, застосовується як добавка до цементних розчинів при бетонуванні стін) або цементом.

«Працівники вирішили замінити частину труби. Коли почали демонтувати за допомогою болгарки, то потекла рідина. У працівника виявилися опіки, викликали швидку і його відправили до Київського опікового центру», — розповів Сергій Сафронов.

За словами керівника КП «Броваритепловодоенергія», рідина в трубі виявилася кислотою, а місцеві жителі хотіли нею «прочистити» забиту каналізацію. «Хтось із мешканців налив кислоти і в результаті постраждала людина», — зазначив Сафронов.

При цьому пан Сафронов зауважив, що оскільки труби були забиті бетоном, то кислота лилася з раковини і якби потекла далі, то могли б постраждати діти, які знаходилися в квартирі поверхом нижче.

Потерпілий перебуватиме в столичній лікарні кілька днів, оскільки у нього ушкодження в районі живота та обпечені руки.

Ситуація, як розповів кореспонденту «Трибуна-Бровари» головний лікар Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк, могла б стати набагато гіршою, якби, не дай Бог, кислота потрапила б в очі.

«Стан потерпілого — середньої тяжкості, але вже набагато краще. Слава Богу, що в очі не потрапило. Зараз чоловік перебуває на лікуванні в опіковому відділенні обласної лікарні. Сподіваюся, через пару днів його переведуть до нас на подальше лікування.

Зараз, за наказом, ми маємо потерпілих від опіків направляти відразу в спеціалізоване обласне відділення для надання першої допомоги. Через день-два, після консультацій та спеціалізованого лікування, якщо є потреба в подальшому лікуванні, пацієнтів направляють до нас, чи на амбулаторне чи стаціонарне лікування», — розповів Багнюк.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018