8 грудня члени виконкому схвалили рішення підняти біля адміністративної будівлі Броварської міської ради прапор військово-морських сил України на знак підтримки військовополонених, ув’язнених країною-агресоркою в результаті подій на Азовському морі. Прапор буде майоріти до моменту звільнення полонених.

Рішення підняти прапор було ініційовано координаційною радою учасників антитерористичної операції при виконавчому комітеті 28 грудня.

Слід зазначити, що ще на початку грудня більшість українських регіонів прийняло подібне рішення на знак солідарності з нашими військовими, яких взято в полон 25 листопада. Зокрема, прапори підняли Житомир (7 грудня), Київ (7 грудня), Вінниця (30 листопада), Біла Церква (29 листопада), Одеса (2 грудня), Тернопіль (6 грудня), Львів (4 грудня) та Запоріжжя (29 листопада).

Прапор на адмінбудівлі в Житомирі – фото з мережі Інтернет

На сьогодні біля адміністративної будівлі броварської міськради, окрім прапорів України, Броварів та ЄС майорить також червоно-чорний прапор.

Нагадаємо, 25 листопада три українські кораблі були атаковані росіянами в Азовському морі під час наближення до Керченської протоки. Російські судна “таранили” українські та стріляли по наших моряках. Як наслідок –  троє українців поранено, 24 –  взято в полон. Наприкінці цього місяця, 25 січня, має завершитися дія рішення окупаційного суду в Керчі про арешт наших військових на два місяці.

ФОТО – з мережі Інтернет

Поділитись

Про Автора