Нацрада реформ підтримала концепцію «Нової української школи»

Новини 02 Кві. 2017 р., 14:35 24

Чергове засідання Національної Ради реформ було присвячене темі освіти, безпеки та благополуччя дітей. Учасники засідання підтримали проект «Нова українська школа» та рекомендували парламенту прискорити розгляд у другому читанні закону «Про освіту», а також про інклюзивну освіту, повідомляє Громадське.

Члени Ради зазначили, що в суспільстві накопичився значний попит на реформування саме середньої освіти. Окремої уваги потребує забезпечення однакового доступу до навчання для всіх, незалежно від статі, соціального статусу, стартових можливостей та індивідуальних особливостей дітей.

У 19 школах Запорізької області вже стартував пілотний проект впровадження інклюзивного середовища. Зважаючи на успішні результати проекту, до ініціативи згодом долучилися Дніпропетровська, Житомирська та Хмельницька області.

За словами Президента України Петра Порошенка, фінансування інклюзивної освіти та дітей-сиріт має йти за принципом «гроші йдуть за дитиною».

Найближчим часом Уряд у співпраці з Уповноваженим Президента України з прав дитини мають розробити чіткі кроки щодо реформування системи інтернатів.

Нагадаємо, Міністерство освіти запланувало велику реформу «Нова Українська школа», яка розпочнеться 2018 року.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017