Не допустити відключення: контроль за споживанням газу покладуть на мерів міст

Новини 25 Січ. 2017 р., 13:00 50

Головам райдержадміністрацій, органам місцевого самоврядування та мерам міст доручено взяти під особистий контроль питання розрахунків за спожитий природний газ. Про це повідомляє сайт КОДА.

Очільники міст та районів будуть контролювати витрати та сплату за вжите теплогенеруючими та теплопостачальними підприємствами «блакитне паливо». Ці заходи потрібні для уникнення відключення від газопостачання та зриву опалювального сезону.

На сьогодні значну заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» мають п’ять районів — Броварський, Бородянський, Києво-Святошинський, Тетіївський та Васильківський. Є висока ймовірність відключення населених пунктів зазначених районів від газопостачання у зв’язку з несанкціонованим відбором природного газу.

У зверненні до Київоблради Київська облдержадміністрація закликала вжити заходів для якнайшвидшого погашення заборгованостей теплопостачальних підприємств за спожите паливо. Також КОДА наголошує на подальшому дотриманні графіку розрахунків на рівні не менше 90 відсотків, підкреслюється в повідомленні.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018