Не лише до Європи: куди можна поїхати на відпочинок без візи

Новини 27 Кві. 2017 р., 13:43 111

Після запровадження безвізового режиму з ЄС, який має вступити в дію в червні, українці зможуть в’їжджати без віз до всіх держав-членів Євросоюзу (окрім Великобританії та Ірландії), а також до 4 держав-асоційованих учасниць Шенгенської угоди: Ліхтенштейну, Ісландії, Норвегії та Швейцарії. Однак окрім країн Європи для українських громадян існує чимало можливостей мандрувати світом без віз, а лише маючи при собі закордонний паспорт, нагадує 24 канал.

Найбільш дружні для українців країни для безвізового перебування на своїй території — Грузія (перебування до року), Перу (до 183 днів) та Республіка Фіджі (до 120 днів).

Загалом у 2017 році українці можуть відвідати 54 країни без візи. Серед цих країн — Домініканська Республіка, Малайзія, Індонезія, Бруней, Вануату, Антигуа і Барбуда (до 30 днів перебування). Також без візи можна відвідати Гонконг. Але тут існує обмеження — перебувати на території цієї країни українці можуть лише до 14 днів. Однак, туристам цього має вистачити.

Також є 34 країни, в яких наші співвітчизники можуть отримати візу безпосередньо в аеропорту. Терміни перебування в цих країнах різні, а віза не завжди безкоштовна. До прикладу, в Болівії вона коштуватиме 52 долари, а в Таїланді — 60 доларів.

За цим же принципом можна відвідати такі екзотичні країни, як Маврикій, Мальдіви, Мавританію, Східний Тимор. Звичайно треба пам’ятати, що квитки на літак до більшості з названих країн коштують чималі гроші.

Цікаво, що в 19 країн, серед яких Австралія, Індія, Мексика, візи можна отримати за допомогою Інтернету або поштою, без візиту до посольства. Звичайно, в кожної з цих країн індивідуальні вимоги до пакету документів та візового збору.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017