Непроста перемога: Повернення екс-чемпіона світу Віктора Постола

Новини, Новини Броварщини 19 Вер. 2017 р., 19:19 129

Судді одноголосно віддали перевагу боксеру з Великої Димерки – так закінчився бій українця з узбекським боксером Джамшідбеком Нажміддіновим 16 вересня.

Вечір боксу в столичному «АKKO International» завершувався саме цим поєдинком, який вважався головним і знаменував повернення на професійний ринг чемпіона світу 2015 року за версією WBC Віктора Постола. Суперником для нашого спортсмена обрали маловідомого для українського загалу профі з далекого Узбекистану Джамшідбека  Наджміддінова.

Статистичні дані говорили на користь досвіду Віктора Постола. Для 33-річного боксера  це був тридцятий поєдинок на професійному ринзі, де він отримав 28 перемог, з них  12 – достроково. У значно молодшого суперника боїв  більш ніж у половину менше. Джамшітбек провів 14 поєдинків. Всі закінчив перемогою, а у дев’яти з них суперники не дотягували до кінця боїв.

Але далеко не завжди досвід грає головну роль. Вже після бою Віктор Постол, зазначивши, що це був дуже складний поєдинок, додасть: продемонструвати все своє вміння у боксерському ринзі завадила насамперед вимушена пауза у його кар’єрі. Після програного об’єднавчого бою за чемпіонські титули у Лас-Вегасі американцю Теренсу Кроуффорду, українець не виходив на ринг протягом 14 місяців. Не виходив не зі своєї вини. Промоутерська компанія, з якою він мав контракт на ще один поєдинок, так і не зуміла знайти Постолу суперника та організувати бій.

Нинішній суперник Віктора Постола з перших секунд продемонстрував майстерність. Джамшідбек – шульга, що вже додає додаткових проблем будь-якому праворукому боксеру. Буквально у першому раунді узбек застосував розмашисті свінги лівою. Віктору Постолу було непросто призвичаїтися до них. Українець методично, але не надто активно намагався перехопити ініціативу. Хоча Віктор зумів вирівняти поєдинок, однак про перевагу було рано говорити.

Кульмінацією бою став п’ятий раунд.  Ще один сильний і головне точний свінг від узбека – у підборіддя Постолу. Віктор відправився у досить тяжкий нокдаун – суддя ринзі відкрив рахунок. У цій ситуації будь-який боксер кидається добивати суперника. Так вчинив і Джамшідбек. Віктору Постолу ціною, напевно, надзусиль, вдалося вистояти до кінця раунду, який міг би стати останнім у цьому поєдинку.

Надалі Віктор Постол, хоча й не зумів повністю продемонструвати свої козирі, все ж відчутно дошкулив супернику, його удари часто влучали в ціль, хоча й не були такими,що могли б повалити узбека на підлогу. Хвилина за хвилиною, раунд за раундом українець методично відвойовував позиції. Підбадьорювала публіка – серед уболівальників було багато земляків Віктора з Великої Димерки та дружина.

Бій тривав усі відведені 10 раундів. Судді одноголосно віддали перевагу в цьому поєдинку Віктору Постолу.

Сам боксер зустрів  рішення рефері без особливих емоцій, прекрасно розуміючи, що це не зовсім те повернення на ринг, на яке він сподівався. Однак, це перемога. Віктор Постол має твердий намір продовжувати кар’єру боксера-професіонала, наполегливо готуючись до бою з наступним суперником. Він не відкидає  мрії знову поборотись за чемпіонське звання.

Анатолій Гаркуша

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018