«Нова пошта» із серпня піднімає розцінки на доставку відправлень

Новини 31 Лип. 2017 р., 14:39 79

Компанія «Нова пошта» запроваджує з 1 серпня 2017 року нові тарифи на послуги доставки по Україні. Про це повідомляється на сайті компанії.

Зокрема, змінюються тарифи на доставку в відділення документів і посилок вагою від 0,1 до 10 кг і від 20 до 30 кг. Ці розцінки зростуть в середньому на 2-5 гривень. Також оновлений розмір доплати за адресну доставку документів і посилок — в залежності від ваги відправлень вона збільшиться на 5-20 грн.

Разом з тим, компанія запроваджує новий підхід до тарифікації зберігання відправлень у відділенні та переадресації. З нововведень — градація ваги відправлень для переадресації між відділеннями, розподіл тарифу на зберігання посилок і вантажів, а також зміна розцінок на ці додаткові послуги. Крім того, змінилася вартість підняття на поверх вантажів вагою понад 30 кг.

«Нова пошта» також переглянула вартість зворотної доставки документів по Україні з одного відділення в інше, а також вартість доставки вантажів (понад 30 кг), в тому числі палетованих, до відділень і за адресами. Детальніша інформація буде оприлюднена згодом — нові прайс-листи будуть опубліковані 1 серпня на сайті компанії у розділах для приватних та бізнес-клієнтів.

Зміни тарифів обумовлені зростанням необхідних інвестицій в логістичну інфраструктуру компанії та розробку нових сервісів і продуктів, які дозволять удосконалити якість обслуговування клієнтів, зазначається в повідомленні.

Зараз в мережу компанії «Нова пошта» входить більше 2300 відділень. Компанія забезпечує адресне обслуговування мешканців понад 28 000 населених пунктів по всій Україні. У мобільному додатку «Нова пошта» можна самостійно створити експрес-накладну по дорозі у відділення, оплатити послугу доставки, оформити повернення посилки та змінити адресу її призначення.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017