Новини з міськради: Ігор Сапожко створив чергову робочу групу чи розпочав передвиборчу кампанію?

Новини 17 Лют. 2017 р., 16:14 172

З приходом нової каденції депутатів, скажімо прямо, не дуже зручної для Ігоря Сапожка, змінилися підходи до вирішення тих чи інших питань… 

Тому не дивно, що останнім часом, на кожну проблему створюється робоча група або координаційна рада з неодмінним атрибутом – МЕМОРАНДУМОМ. При чому, чим більше варіантів тих меморандумів, тим краще: принцип гласності збережено, електорат (або його частина) задоволена, підстави виписати «потрібний» проект рішення під голосування депутатів є.

Як показує практика, більшість дорадчих органів (групи, ради) головним чином, мають на меті виснажити депутатів, активістів і представників відділів та управлінь, оскільки більшість з них ходять по відповідних засіданнях «по колу», як у хороводі. Солідності тій чи іншій групі додає лише привід її створення. Чим більша проблема, тим масовіша чи авторитетніша робоча група або координаційна рада.

Так чи інакше, створення чи затвердження складу групи покладено на міського голову, тому головних «танцюристів майбутнього хороводу» Ігор Сапожко затверджує одноосібно.

Черговою проблемою, що замайоріла на броварському політичному танцполі стала підготовка до майбутнього об’єднання громад Броварів та району відповідно з проведенням місцевих виборів потому. Тому склад робочої групи з опрацювання даного питання є досить прогнозованим і очікуваним.

Згідно розпорядження міського голови від 14.02.2017 року до складу робочої групи з питань підтримки добровільного об'єднання територіальних громад увійшли:

Бабич П.І. — секретар Броварської міської ради, голова робочої групи;
Рибакова Л.Є. — начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста, заступник голови робочої групи;
Батинчук С.М. — заступник начальника управління містобудування та архітектури – начальник Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури, секретар робочої групи;
Виноградова Л.М. — заступник міського голови;
Голубовський Г.П. — заступник міського голови;
Резнік В.О. — заступник міського голови;
Андрієвський В.А. — депутат Броварської міської ради (за згодою);
Білокінь В.О. — депутат Броварської міської ради (за згодою);
Дудко Б.В. — депутат Броварської міської ради (за згодою);
Оксютенко В.М. — депутат Броварської міської ради (за згодою);
Скотніков Ю.А. — депутат Броварської міської ради (за згодою);
Шевчук О.С. — депутат Броварської міської ради (за згодою);
Черепейнік Л.В. — депутат Броварської міської ради (за згодою);
Баба-Мірзоєва А.В. — начальник юридичного відділу виконавчого комітету Броварської міської ради;
Загуменний М.В. — начальник відділу економіки Броварської міської ради;
Мельник О.М. — начальник управління освіти і науки Броварської міської ради;
Постернак Н.І — начальник фінансового управління Броварської міської ради;
Федун Р.М. — начальник відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради.

Як розповів «Трибуні-Бровари» секретар міської ради Петро Бабич, усі робочі групи формуються за наступним принципом: обдзвонюють голів фракцій і запитують, чи готові вони увійти до робочої групи або когось рекомендують. Цього разу працівники апарату ради обдзвонили голів фракцій і запропонували увійти до робочої групи. Саме так її було сформовано. Апарат ради і секретар міської ради не дали чіткої відповіді, чому не увійшли до робочої групи представники «Демократичного Альянсу». Спочатку прозвучала відповідь, що у них немає визначенності з головою фракції (при тому, що звучала інформація на сесії, що головою фракції є Олег Берестовий). Далі на уточнююче запитання, що немає визначеності і у фракції Самопоміч, але там включений Юрій Скотніков, Петро Бабич чомусь порадив звернутися за коментарем до Лілії Рибакової. 

Проте, яким би не був склад робочої групи, броварському політикуму так чи інакше доведеться готуватись до наступних «іспитів».

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018