Від середини вересня у Київській області трапилось два випадки отруєння грибами, зокрема дитини. Бровари лихо останнім часом оминає. Однак місцеві мешканці на «тихе полювання» ходять і таки «впольовують» дикорослі гриби – у лісі неподалік міста. Лише за останній тиждень сталося три підозри на отруєння грибами. Однак усі вони не підтвердились. Про це розповідають відповідні місцеві органи контролю.

В Україні у розпалі грибний сезон. Тим часом раз по раз у новинах з’являються повідомлення про отруєння, іноді зі смертельними наслідками. Як зазначають у Київській обласній державній адміністрації, лише за другу половину вересня і перші дні жовтня в регіоні зареєстрували два випадки отруєння грибами. Серед потерпілих є дитина.

Учора стало відомо, що випадки отруєнь є й у Броварах. За інформацією броварського районного відділу лабораторних досліджень, минулого тижня громадянин, що мешкає у хостелі неподалік «Терміналу» і працює будівельником у Києві, з’їв гриби, схожі на піддубники.

Дикорослі гриби зібрали його друзі в броварському лісі. Вони їх засолили без попереднього відварювання та почали їсти вже на третій день, порушивши цим технологію приготування. Отруєння тяжких наслідків не мало.

Уже цього ж дня керівниця відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног повідомила нашим журналістам, що гриби як причину отруєння не підтвердили. Під час оперативної наради в понеділок представниця броварської Держпродспоживслужби Олександра Вакарчук також зазначила, що виявились хибними і інші два випадки отруєння грибами в Броварах.

З її слів, інциденти із вживанням грибів сталися 29 вересня і 2 жовтня. Про них відомство довідалось із запізненням. Утім, під час розслідування діагнози пацієнтам скасували. Одному із хворих «поставили» гостру кишкову інфекцію. Другому – хронічний панкреатит.

Тим часом представниця відомства переконує, що установа здійснює профілактику отруєнь грибами: розвішені оголошення, інформація поширюється через інтернет. На ринках ветеринарні лікарі контролюють продаж грибів.

Фахівці нагадують про власні рекомендації щодо збирання грибів. Також вони акцентують, що отруєння може статися у випадку вживання старих, перезрілих грибів або після тривалого зберігання. До того ж, деякі їстівні гриби містять отруйні речовини, які руйнуються під час термообробки. Саме тому важливо правильно готувати гриби.

У нових рекомендаціях також вказують, що до цього часу не існує науково обґрунтованих простих, швидких та надійних методів визначення отруйності чи їстівності грибів.  Є лише один достовірний шлях запобігання грибним отруєнням – розрізняти їхні види за зовнішніми ознаками.

Нагадаємо, у липні цього року двоє безхатьків отруїлися грибами, які збирали у лісосмузі на Торгмаші. Один із них помер, а інший у стані середньої тяжкості потрапив до реанімації. А 2017 року в Броварах сталось 9 випадків отруєнь грибами, у яких постраждало 18 осіб. Двоє із них померли.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій