Олексій Здоровець: «Сила людей» мене повністю влаштовує». Шевчук від коментарів утримався

Новини 07 Бер. 2017 р., 13:24 227

Депутат Броварської міської ради Олексій Здоровець очолив місцевий осередок партії «Сила людей», а його соратник по громадській організації «Чесні Бровари» (створена на основі так званого «гаражного Майдану») Фелікс Чисніков обраний заступником голови. Про це повідомляється на сторінці партії у соціальних мережах.

Як розповів «Трибуні-Бровари» депутат Олексій Здоровець, у нього було багато пропозицій від різних партій, але «Сила людей» його повністю влаштувала. «Я зрозумів, що «Сила людей» мене повністю влаштовує, я повністю підтримую і розділяю їхню позицію», — зазначив Здоровець.

За словами колишнього секретаря міської ради, діяльність осередку він бачить у «зміні старої системи та приходу до влади нової молодої команди, яка готова взяти на себе відповідальність та покращити соціальне життя у місті».

Базуватиметься Броварський осередок партії за адресою: вулиця Москаленка, 25.

Щодо ГО «Чесні Бровари», то за словами Здоровця, він продовжить там свою діяльність, однак попри лідерство у громадській організації, на пост її голови не претендуватиме.

Нагадаємо, Олексій Здоровець на останніх місцевих виборах прийшов до міської ради за списками партії «Свобода». Попри те, що його партія декларувала боротьбу проти колишніх регіоналів, Олексій Здоровець погодився на пропозицію міського голови Ігоря Сапожка бути секретарем міської ради від про-мерської більшості. Після призначення секретарем пан Здоровець голосував за всі проекти рішення зі 100% показником разом із Ігорем Сапожком. Згодом фракція «Свобода» виключила Здоровця зі своїх лав як «тушку» і почала вимагати складання депутатського мандату, а ще пізніше міський голова разом з депутатською більшістю «забезпечив» Олексію Здоровцю необхідну кількість голосів за його відставку.

Далі, як свідчили голосування депутата, він пішов у опозицію до міського голови, водночас його прізвище прозвучало на одній із депутатських комісій з питань ЖКГ в контексті афери з тепловими лічильниками. Також на одній із депутатських комісій з гуманітарних питань, депутат Олексій Здоровець виступав за те, щоб прислухатися, як він наголошував, до думки громади і повернути одній із броварських вулиць назву Московська.

Відзначимо, що голова фракції «Свобода» Олег Шевчук поки що утримався від коментарів щодо нової посади свого колишнього соратника по партії.

«Поки що утримаюся від коментарів, але трохи згодом я коментар надам», — пообіцяв Олег Шевчук.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017