Опалювальний сезон у школах та садочках: першими зігріються заклади, під’єднані до котельні на Київській

Новини 02 Жов. 2017 р., 19:19 1 075

Комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія» має розпочати відсьогодні, 2 жовтня, опалення дошкільних, шкільних закладів, закладів охорони здоров’я.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Сапожко.

Цим же документом дана вказівка начальнику Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» забезпечити подачу газу необхідних параметрів для роботи котелень міста, керівнику Броварського районного підрозділу ПАТ «А.Е.С. Київобленерго» забезпечити електропостачання котелень, а начальнику управління освіти та балансоутримувачам відомчих дошкільних та шкільних закладів забезпечити пуск внутрішньої системи опалення об’єктів.

Стосується розпорядження також і забезпечення пуску внутрішньої системи опалення об’єктів Броварської центральної районної лікарні.

Під час оперативної наради 2 жовтня міський голова Ігор Сапожко дав доручення надати інформацію щодо температурного режиму у школах, дитсадках та медичних закладах. Доручення стало реакцією на клопотання, надане районним відділом організації санітарно-гігієнічних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр Держcанепідслужби України» та відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Броварському районі. Як повідомляється у розпорядженні міського голови, початок опалювального сезону стартує у зв`язку із зниженням середньодобової температури повітря нижче 8 градусів тепла.

Як повідомив під час оперативної наради представник «Київоблгазу», підготовка до опалювального сезону практично завершилася. Однак на уточнююче запитання міського голови, коли розблокують подачу газу з котелень, з’ясувалося, що опалення можуть отримати лише на ті заклади, які під’єднані до котельні на Київській, 296.

«Угоди з «Нафтогазом» уже укладені. Щодо двох навчальних закладів — «Віночок» та «Теремок», то ми звернулися до «Київоблгазу» по розблокуванню подачі газу, але він ухвалює рішення упродовж десяти днів. Термін спливає завтра 3 жовтня. Решта закладів поки що працюватимуть на альтернативному паливі», — повідомив в. о. керівника КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андреєв.

Василь Андреєв

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018