Оприлюднено терміни звільнення в запас та призову на строкову службу

Новини 26 Лют. 2017 р., 16:45 73

Президентом України Петром Порошенком підписано Указ, який регламентує терміни звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу. Про це повідомило офіційне інтернет-представництво Президента України.

Згідно з документом, військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти «спеціаліст» або «магістр» та вислужили встановлені строки служби, будуть звільнені в запас у травні — червні та у жовтні — листопаді 2017 року. Решта військових-строковиків звільнятимуться в запас у квітні — червні та в жовтні — грудні цього ж року.

Призов на строкову службу юнаків, яким до дня відправлення у частини виповниться 20 років, та які придатні до служби за станом здоров’я, також здійснюватиметься навесні та восени: у квітні — травні та у жовтні — листопаді 2017 року. Це стосується також старших за віком чоловіків, які не досягли 27-річного віку та не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Днями на офіційному порталі Броварської міської ради оприлюднено розпорядження міського голови, згідно з яким директорам броварських ЖЕКів, ОСББ, ЖБК у місті Бровари доручено здійснити оповіщення призовників про виклик до військкомату. Як і раніше, оповіщення здійснюватимуть шляхом вручення повісток. Також до військового комісаріату будуть подаватися звернення щодо призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку, зазначається в документі.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018