«Ощадбанк» ввів комісію за житлово-комунальні платежі

Новини 02 Кві. 2017 р., 16:40 453

У зв’язку з відмовою «Укрпошти» від проведення платежів ГІОЦ, значно зросла кількість комунальних платежів, які громадяни сплачують в державному «Ощадбанку». Зважаючи на це, фінансова установа запроваджує комісію за прийом платежів за «комуналку» в банківських касах, повідомляє УНІАН.

Комісія за комунальні платежі, які сплачують готівкою в касах банку, залежить від наявності укладених договорів між постачальниками послуг і банком. Розмір комісійних сплат може незначно відрізнятися в залежності від регіону. При цьому, як зазначає прес-служба «Ощадбанку», ця комісія є найнижчою на банківському ринку і має метою забезпечити беззбитковість проведення операцій. Так у Києві комісія для готівкових платежів у касах становить 3 гривні.

Сплатити житлово-комунальні послуги без нарахування комісії можна за допомогою пенсійних карток «Ощадбанку». При сплаті через термінал, мобільний та інтернет-банкінг комісію, як і раніше, не нараховують.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року в «Ощадбанку» заявили, що з 1 грудня буде скасовано безкоштовний прийом платежів по оплаті послуг ЖКГ. Повідомлялося, що тариф за один платіж в касі установ АТ «Ощадбанк» становитиме 3 гривні. У листопаді 2016 року Президент України Петро Порошенко закликав керівництво «Ощадбанку» скасувати рішення про стягнення комісії за оплату комунальних послуг. Того ж дня «Ощадбанк» повідомив про перенесення терміну введення в дію рішення щодо стягнення комісії за оплату комунальних послуг.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017