Перевірка закладів торгівлі в Погребах: продукти — під ногами і неповнолітній офіціант

Новини 28 Бер. 2017 р., 16:56 552

Районна комісія щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків та побутового обслуговування населення Броварського району провела виїзний моніторинг 12 закладів торгівлі в селі Погреби. Про це повідомляє сайт Броварської РДА.

Зокрема, комісія обстежила 5 продуктових магазинів, перукарню, кав’ярню, 4 ресторани та одну АЗС.

Перевіркою було встановлено, що в 10 закладах не було медичних книжок на працівників, які обслуговують населення, один магазин продавав алкоголь та тютюнові вироби за старою ліцензією, термін дії якої закінчився у 2016 році, у 6 закладах відсутній куточок споживача, у двох ресторанах, в меню яких є алкоголь, не було ліцензії на його продаж, у 3 закладах працювали не оформлені належним чином працівники і ще три заклади не мали документації на будівлю.

Зазначається, що в усіх продуктових магазинах було брудно, продукти харчування лежали під ногами в покупців. Твердий сир та вагове масло були загорнуті в поліетиленовий пакет, тож дати виготовлення та терміни придатності продуктів невідомі. Деякі ковбасні вироби не мали зазначених термінів споживання. На вагову рибу були відсутні товарні документи. До того ж, виявлено порушення товарного сусідства — поряд із продуктами харчування продавали побутову хімію.

У перукарні, де надають послуги манікюру, не було проточної води та обладнання для стерилізації приборів, а фахівець манікюру не мав медичної книжки.

У ресторані на момент обстеження було п’ять працівників, які на вимогу показати свої медичні книжки відмовилися їх пред’являти. Виявлено, що серед офіціантів була неповнолітня особа. Також у закладі харчування не було куточка споживача, будівля не оформлена належним чином, зате в ресторанному меню був перелік алкогольних напоїв, хоча ліцензії на торгівлю алкоголем не виявлено.

Голова Броварської райдержадміністрації М.Ф. Клименко дав доручення правоохоронним та контролюючим органам за напрямом діяльності провести перевірки виявлених порушень та притягнути винних до відповідальності.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017