Перевізники пообіцяли для бійців АТО толерантне ставлення і безкоштовний проїзд «без обмежень»

Новини 13 Бер. 2017 р., 12:15 137

На приміських та міських маршрутах міста Бровари учасники АТО будуть їздити безкоштовно без будь-яких обмежень, тобто навіть попри відсутність вільних місць для пільговиків.

Таку обіцянку, за словами депутата Броварської міської ради і керівника АПІ «Інватранс» Валерія Іваненка, дали перевізники учасникам АТО на спільній нараді, яка відбулася у п’ятницю 10 березня у Броварській міській раді.

«Броварські перевізники та учасники АТО виступають за те, щоб між ними було взаєморозуміння та толерантне ставлення один до одного», — сказав пан Іваненко.

Валерій Іваненко.

За словами Іваненка, присутні учасники АТО сприйняли як належне норму безкоштовного перевезення пільговиків за домовленістю з міською владою — 1 пасажир на приміському маршруті і 3 по місту.

«Ми їх возимо безкоштовно і будемо це робити надалі. Навіть якщо усі пільгові місця будуть заняті, перевізники запевнили, що з учасників АТО ніхто плату за проїзд брати не буде. Залишаються лише питання до водіїв щодо культури спілкування. Перевізники пообіцяли, що це питання буде вирішене», — запевнив Валерій Іваненко.

Про те, що перевізники повинні виходити із норм закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», де не вказано про будь-які обмеження для учасників АТО при користуванні усіма видами міського пасажирського транспорту, переконаний учасник бойових дій на сході країни Олександр Остапкович.

Олександр Остапкович.

«Перевізники мають усвідомити, що усіх АТОвців, які відносяться до пільгової категорії, вони повинні везти безкоштовно. Навіть якщо їх зайде повний автобус. Предмету спору бути не може, оскільки немає норм, які б обмежували бійців АТО у безкоштовному проїзді. Будь-які правила на місцевому рівні (перевозити безоплатно одного пільговика чи трьох) не повинні відображатися на нормах закону.

Ось коли буде з боку перевізників таке розуміння, то тоді вже можна говорити про морально-етичну сторону: що малі зарплати у перевізників, великі податки, витрати на пальне, технічне обладнання, а держава не завжди і не у повній мірі відшкодовує ці кошти.

З іншого боку, якщо боєць АТО нормально заробляє, він ніколи навмисне не буде хизуватися своїм статусом і заплатить за проїзд. Та в будь-якому випадку учасники АТО мають їздити безкоштовно без обмежень, оскільки у законі їх не встановлено», — зазначив Остапкович.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017