Сьогодні, 16 жовтня, обіцяний опалювальний сезон для мешканців будинків не розпочнеться. Причина – недостатньо низька температура навколишнього середовища. Про це під час сьогоднішньої оперативної наради повідомив заступник міського голови Григорій Голубовський.

Як зазначив чиновник, згідно із законом опалювальний сезон у житловому фонді настає тоді, коли середньодобова температура повітря не перевищує + 8 °С. А сьогодні прогнозують більше + 20 °С вдень і вночі до + 7-8°С. Тому можновладці поки що ухвалили рішення не розпочинати опалювальний сезон просто зараз.

Прогноз погоди у Броварах на найближчий тиждень. Скрін – sinoptik.ua

На думку Григорій Голубовського, вмикати опалення зараз – це гріти атмосферу. Водночас, з його слів, люди економитимуть. А тим часом «Броваритепловодоенергія» потерпає від збитків навіть через недостатнє споживання гарячої води.

Нагадаємо, минулого тижня міський голова видав розпорядження про початок опалювального сезону 16 жовтня. Однак наразі теплом користуються лише школи, садочки та лікарні. До того ж, із 3 жовтня почали давати гарячу воду до броварських помешкань. Однак досі її отримали не всі.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій